Головна » Статті » Повчальні історії

Залишайтеся в тому званні, в якому призвав вас Господь
Один чоловік був безробітнім. Шукаючи роботу в своєму містечку, обходив усі організації. І ніде йому нічого не пропонували. Залишилося лише одне місце, де він не був - зоопарк. Коли він туди зайшов, запропонував свою кандидатуру, йому також нічого не запропонували. А потім сказали, що у нас  здохла горила, що ми одягнемо вас в костюм горили, і посадимо вас у клітку, буде хоч якийсь заробіток.
Діватись не було куди і чоловік згодився. В перший день, коли він зайшов до клітки, то він просто стояв - соромився щось робити. Але по мірі того, коли приходили люди, дивилися на нього, то він потрошки став чіплятися на турнік, на перила і веселити людей... І потрошки він ввійшов так в цю роль, що йому сподобалось. Висіти на турніку, перекручуватись... І дуже багато людей сходилось дивитись на його виставу. Приблизно через 2 тижня, коли зійшлося дуже багато людей, він крутився на турніку так, що руки його зірвалися і він перелетів в клітку до лева.
В кутку лежав лев... І цей чоловік в костюмі горили подумав, що прийде охорона і його врятує. Деякий час він дивився на лева, а лев дивився на нього. Всі люди затамували подих від очікування що зараз має статись. Цей чоловік почав озиратися по сторонам, надіючись на допомогу.
Тим часом лев встав і почав потрохи наближатися до "горили". Від переляку "горила" завмерла. І коли до нього наблизився лев, то "горила" нелюдським голосом закричала. І на його здивування з лева почувся голос: "Закрийся, а то нас обох виженуть!"
Категорія: Повчальні історії | Додав: vybir (01.01.2009) | Автор: Тарас E W
Переглядів: 1227 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Це цікаво? Поділіться з друзями:
Всього коментарів: 1
25.12.2012 Спам
1. Віталій
Примітивна історія . Часто щось подібне говориться з кафедр баптиських проповідників - прагнуть бути мудрими , але не мають мудрості від Бога .

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0